Sineklik Fiyatları

  • 09 Nisan 2018
  • 3.236 kez görüntülendi.
Sineklik Fiyatları

Günlük hayatta, insanların yaşam kalitesini ve konforunu arttırmak adına birçok eşya üretilmektedir. Sineklik, bu eşyalardan birisidir. Özellikle yazın, herkesin ortak sorunu olan sineklerden korunmak için kurtarıcı niteliğindeki sineklikler, günümüzün modern dekorasyon seçeneklerine uygun şekilde üretilmektedir. Teknolojik gelişmelerin, insan yaşamında çeşitli alanlarda kolaylık sağlarken bir yandan da önemli değişiklikler yaşatmasından payını alan sinekliklerin, model ve kullanım özellikleri sürekli değişmektedir. Sineklik fiyatları da, ürünün kalitesi ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

Sinekliklerin Özellikleri

Sineklikler, farklı büyüklükteki alanlarda, değişik kullanım özelliklerine göre uygulanan ve yaşam alanlarında rahatlık sağlayan ürünlerdir. Adı sineklik olsa da, tüm haşerelere karşı etkili koruma sağlamaktadır. Haşerelere karşı üretilen kimyasal ürünlere nazaran hem sağlıklı hem de istenilen korumayı sağlamaktadırlar. Herhangi bir kimyasala maruz kalmadan sinek ve diğer haşerelerden korunmak herkes için avantaj sağlamaktadır.

Sineklikler, alüminyum malzemeden, farklı alanların dekorasyonuna uyum sağlayabilmek adına fırın boyasıyla farklı renk seçeneğinde üretilebilmektedir. Aksesuarları, çalışma tekniği ve boyutu birbirinden farklı olan sineklikler, her mevsim kullanıma uygundur.

 Sineklik modelleri

 Sineklik modelleri, farklı zevk ve ihtiyaçları karşılamak adına oldukça çeşitlidir. Farklı alanlarında, rahat kullanım adına değişik modellerden, herkes ihtiyacına göre kendisine uygun olanı seçebilir. Menteşeli sineklik, hem cam hem balkonlarda kullanmak için en çok tercih edilen modellerdir. Açılıp kapanma ve yerinden çıkarılma özelliklerine sahiptir.

Stor sineklik, günümüz modern dekorasyon fikirlerine yönelik üretilmiş bir üründür. Özel yay sistemiyle, aşağı yukarı hareket ettirilerek kullanılır. Yerinden çıkarılabilecek bir ürün değildir bu nedenle profesyonel kullanım gerektirmektedir.

Sabit sineklik, ilk üretilen klasik sineklik modeli olmakla birlikte, daha çok giriş katlarında kullanıma uygundur. Ayrıca, banyo camlarında kullanılan sineklikler de, sabit sineklik modelleridir.

Pileli sineklik, kapılarda kullanılan sineklik modelleridir. Katlanarak toplanabildiği için, her mevsim kullanıma kolaylığı sağlar, yer kaplamaz. En çok talep gören sineklik modellerinden birisidir. İçe açılır sineklikler, kapının iç tarafına doğru açıldığından, diğer türlere göre daha dayanıklı ürünlerdir. Haşerelere karşı, en etkili korumayı sağlar. Çürümeye ve yıpranmaya karşı dayanıklı bir üründür.

 Sineklik Fiyatları

  Her sineklik modelinin fiyatı birbirinden farklıdır. En pahalı sineklik modeli pileli sinekliklerdir. Kullanım kolaylığı ile akordiyon şeklinde katlanabilme özelliği pileli sinekliklerin fiyatını belirleyici faktörlerdir. Ortalama pileli sineklik fiyatları, 150 liradan başlamaktadır.

Stor sineklikler 80 TL’den başlayan fiyatlarla pileli sineklikleri takip etmektedir. Dayanıklılığıyla ön plana çıkan içe açılır sineklikler 90 TL’den başlayıp kalitesine göre değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Menteşeli sineklikler, diğer modellere göre nispeten daha uyurum fiyatıdır. Ortalama 40 liradan başlamaktadır. Sabit sineklik modelleri, en ucuz sineklik modelleridir. 25 liradan başlayan fiyatlarla, her ihtiyacın karşılanmasına yönelik olarak satışa sunulmaktadır.

Görüldüğü üzere sineklik modelleri, ürünün kullanım özellikleri ve modeline göre değişmektedir. Teknolojik yöntemlerle üretilen her modelin fiyatı, diğerlerine göre daha farklıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ