Asma Tavan Fiyatları

  • 09 Nisan 2018
  • 11.008 kez görüntülendi.
Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan, son zamanlarda dekorasyon amaçlı olarak en çok tercih edilen ürünlerdendir. Teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların artmasına bağlı olarak üretimi çeşitlenen asma tavan modelleri, farklı kullanım amaçlarına yönelik olarak satışa sunulmaktadır. Asma tavan nedir?nerelerde kullanılır ve asma tavan fiyatları ortalama ne kadardır?hakkında detaylı bilgileri, aşağıdaki yazımızdan bulabilirsiniz.

 Asma Tavan Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Asma tavan, başta dekorasyon amaçlı olmak üzere, ısı ve ses yalıtımını sağlayan estetik tavan modelidir. Binaların tavanındaki kötü görünümü kapatan ve dekoratif bir görüntü veren asma tavan modelleri, bireysel konutlarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, otellerde ve iş yerlerinde olmak üzere her yapıda kullanılabilecek modellerden oluşmaktadır. İhtiyaçlara göre farklı teknik donanım ve estetik görünümde üretilmektedir. Hem kullanışlılığı hem de görünümü dolayısıyla günümüzün önemli dekorasyon araçlarından olan asma tavanlar, ekonomik fiyatlarıyla da avantaj sağlamaktadır. Asma tavan fiyatları genel olarak her bütçeye uygun aralıklarda olmakla birlikte, ürünün özellikleri, kalitesi, kullanılan malzemenin türü ve modeline göre değişiklik göstermektedir.

 Asma Tavan Fiyatları

 Asma tavan fiyatları, kullanılan alanın büyüklüğüne ve tercih edilen modelin özelliklerine göre belirlenmektedir. Evlerde kullanılan asma tavan modelleri daha çok, 1000 lira ile 4000 lira arasında değişmektedir. Fiyatlar belirlenirken, ürününün metal, alçıpan, taşyünü ve ahşap gibi türlerden olması da belirleyici etkendir. İş yeri, hastane ve otel gibi binalarda, metrekare genişlediğinden fiyatlar da doğal olarak yükselmektedir. Farklı mekanlarda kullanılmak üzere değişik modellerde üretilen asma tavan fiyatlarının metrekaresi, 30 ile 150 lira aralıklarında değişmektedir. İhtiyacı olan herkes, zevkine ve bütçesine uygun bir asma tavan modeli bulabilir, evinde şıklığı ve rahatlığı yaşayabilir.

Asma Tavan Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikli olarak estetik görünüm açısından tercih edilen asma tavan modellerinin kullanılacak alana uygunluğu, malzeme kalitesi ve kullanışlılığı gibi çeşitli faktörlere de dikkat edilmelidir. Hem kullanım rahatlığı hem de mekanın dekorasyonuna uyumluluğu açısından büyük titizlik gerektiren asma tavan seçiminde, işin ustasından yardım almak faydalı olacaktır. Bunun için, hizmeti veren alçıpan ustasının keşif yapması gerekmektedir. Ustanın tecrübesiyle, müşterinin istekleri doğrultusunda mekana en uygun asma tavan modeli seçilebilir.

Asma tavanlar, yaşanılan mekanlarda birçok açıdan avantaj sağlayan ürünlerdir. Dekoratif görünüm ve şıklık açısından yoğun rağbet gören ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Dekorasyon fikrinin her geçen gün değiştiği günümüzde, asma tavan modelleri de sürekli çeşitlenmektedir. Hem fiyat hem de model açısından her ihtiyacı karşılayabilecek çeşitlilikteki ürünler, en çok talep gören dekoratif ürünler olmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ